Uteráky a osušky

Plážové osušky

Plážové osušky

Osušky na pláž

Pre túto sezónu sme pre Vás pripravili modernú neopakovateľnú kolekciu vysoko kvalitných plážových osušiek. Osušky majú výrazné sýte farby a príjemné prázdninové oddych pripomínajúce vzory vás už pri pohľade myšlienkami na kvalitné osušky prenesú na slnkom zaliate karibské piesočnaté pláže, pod príjemný tieň paliem a na nezabudnuteľné západy slnka. Fenomenálne mäkký velúr a krásne vzory na osuškách dodávajú  čaro a romantický vzhľad.

 

Osušky na pláž si môžete kúpiť tu:
 

Uteráky Egyptian Cotton

Uteráky Egyptian Cotton

Ak máš rád luxus, tak potom iba uterák a osuška z kolekcie Egyptian. Uteráky a osušky Egyptian - to je kombinácia nadýchanej, egyptskej bavlny s vyberanými dlhými vláknami a vynikajúcou bordúrou, ktorú ocení len znalec.Neobvyklá farebná sýtosť priadzí spolu s environmentálnymi technológiami boli podrobené prísnym ekotestom. Kolekcia uterákov a osušiek Egyptian je určená pre svedomitých klientov, ktorých svet je EKO.

Rozmery:
50 x 90 cm - uterák
70 x 140 cm - osuška

 

Uteráky Egyptian Cotton  si môžete kúpiť v našom e-shope tu: www.gabonga.sk

Uteráky Wellness - kombinácia bambus + bavlna

Uteráky Wellness - kombinácia bambus + bavlna

Luxusná kolekcia uterákov a osušiek Wellness bola vytvorená unikátnou kombináciou bavlny a bambusu. Vďaka tomuto sú uteráky a osušky príjemné na dotyk a majú dlhú životnosť. Uteráky a osušky Wellness ľahko absorbujú vodu a sú priedušné. Bambusové uteráky a osušky z kolekcie Wellness sú v ponuke v rôznych rozmeroch.

 

Gramáž: 500 g/m2

 

Rozmery:

30 x 50 cm - uteráčik na ruky
50 x 90 cm - uterák
70 x 140 cm - osuška

100 x 150 xm - osuška

 

 

Uteráky  Wellness si môžete kúpiť v našom e-shope tu: www.gabonga.sk 

Uterák Hilton

Uterák Hilton

Uteráky a osušky Hilton - to je kvalita a elegancia v jednom. Paleta najmodernejších farebných odtieňov vytvorí vo vašej kúpeľni neopakovateľnú atmosféru. Uterák alebo osuška Hilton dodá čaro a energiu každej kúpeľni. Vyberte si z ponuky od jemnej krémovej farby, cez tajomnú sivú, žiarivú červenú až po elegantnú čiernu. 

 

Gramáž: 480 g/m2

 

Rozmery:
50 x 90 cm - uterák
70 x 140 cm - osuška
 

 

Uteráky Hilton  si môžete kúpiť v našom e-shope tu: www.gabonga.sk

Uterák Villa do Conde

Uterák Villa do Conde

Uteráky a osušky Villa do Conde je spontánny tanec dvoch živlov. Vzájomne sa dopĺňajúce farby a módny vzor na bordúre, to je najväčšia prednosť uterákov a osušiek Villa. Šialená kombinácia farieb žiariaca radosťou: azúrová s čokoládovo-hnedou, šťavnatá fialová so sladkou pistáciovou, zmyselná ružová s chladivou čiernou. Uteráky a osušky sú vyrobené z vysokokvalitnej bavlny.

 

Rozmery:
30 x 50 cm - malý uteráčik na ruky

50 x 90 cm - uterák
70 x 140 cm - osuška

 

Uterák Villa do Conde si môžete kúpiť tu: www.gabonga.sk 

Uterák Deco

Uterák Deco

Deco to je to absolútna revolúcia v uterákoch! Koniec s uhladenými textíliami, kultúrnymi vzormi a farbami. Asymetrická geometria a nekonvenčné šialenstvo farieb pripravia farebnú revolúciu, z ktorej sa vám zatočí hlava.
Nepokojný, moderný, neslušne hrubý a mäkučký vďaka svojej gramáži 550 GSM, to je uterák pre odvážlivcov so zmyslom pre zdravú drzosť. Nový produkt Greno to sú rovnako neposlušné spojenia širokej škály od sivej s čiernou, cez spojenie modrej a rôznych odtieňov hnedej a bordovej.

 

Rozmery:
50 x 90 cm - uterák
70 x 140 cm - osuška
 

 

Uterák DECO si môžete kúpiť tu: www.gabonga.sk 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info