Návliečky-Obliečky

 

Posteľné obliečky bavlnené

 

Posteľné obliečky z materiálu: Bavlna DeLuxe

Na obliečkach tohoto typu je použitá veľmi kvalitná bavlna, zušľachtená mercerovaním, tzn. vyššiu pevnosť, afinitu k farbivám(veľmi dobré spojenie farbiva s látkou), lesk použitej priadze a jeho príjemný omak. K potlači sú použité najmodernejšie re-aktívne farby, ktoré sa aktívne spájajú s látkou. Tento luxusný výrobok je samozrejme opatrený komfortným zipsovým uzáverom. Posteľné obliečky splňujú požiadavky trhu, ktorého základom je ponúknuť medzičlánok medzi klasickou bavlnou a bavlnou so saténovou úpravou.

K posteľným obliečkam Bavlna DeLuxe doporučujeme používať kvalitné posteľné plachty

 

 

 

 

Posteľné obliečky vyšívané

 

Posteľné obliečky - vyšívané z perkalu

Kolekcia vyšívanej posteľnej bielizne z BAVLNY. Nová kolekcia vyšívanej posteľnej bielizne od firmy Greno je inšpirovaná prírodou. Pozorovaním trendov svetovej módy sme vytvorili návrhy pre ľudí, ktorí sa radi cítia v svojej spálni prirodzene. Každá posteľná bielizeň je zmyselné spojenie farieb: zemitej hnedej s trávovou zeleňou, teplej terakoty s pokojnou krémovou, na slnku dozrievajúcej olivy s chladnou béžovou, modernej červenej s tónovanou bielou. Celá kolekcia žiari radosťou, prírodou a zmyselnosťou. Firma Greno sa ako vždy postarala o veľmi vysokú kvalitu výrobku: posteľná bielizeň je vyrobená so značkovej bavlnenej látky, jemná výšivka je spojená s neopakovateľnými aplikáciami. Atestovaný, bezpečný uzáver zaisťuje pohodlné používanie. Posteľná bielizeň si po praní zachováva rozmer a nestráca farbu. Je to návrh pre všetkých, ktorí si cenia vyberanú eleganciu.

 

Perkal - Perkal je veľmi jemná a hustá tkanina v prostej väzbe. Tento materiál je vyrábaný v potlači alebo vo farbe. Na trh prichádza táto látka tiež pod názvom batist. Látka má pôvod v Indii. Perkal je prírodný materiál, čo zvýrazňuje jeho bio vlastnosti.

 

K posteľným vyšívaným obliečkam z perkalu doporučujeme používať kvalitné posteľné plachty

 

 

 

 

 

Posteľné obliečky detské

 

 


V tejto sekcii nájdete kvalitné posteľné obliečky určené najmä pre deti. Ponúkame vám široký výber detských obliečok. Na posteľné obliečky s detským motívom bola pri výrobe použitá výhradne 100% bavlna, pokiaľ nie je pri výrobku uvedené inak.

 

K detským obliečkam doporučujeme používať kvalitné posteľné plachty.

 

 

 

Posteľné obliečky bavlnené - bavlnený satén

 

Posteľné obliečky z materiálu: Bavlnený satén

Luxusný materiál z vysoko kvalitnej česanej bavlnenej priadze. Hustá, lesklá tkanina (použitá 100% bavlna) malej hmotnosti s hladkým povrchom. Zipsový uzáver.

K obliečkam z bavlnenému saténu doporučujeme používať kvalitné posteľné plachty.

 

 

 

 

Posteľné obliečky krepové

 

Posteľné obliečky z materiálu Krep

•Plátnová väzba s klasickým krepovaním
•Obliečky sa nežehlia

Aj pre tieto návliečky je použitá pri výrobe bavlna, ktorá sa upravuje do krepovej podoby. Tieto návliečky sa nemusia žehliť, avšak nie je to ani zakázané.
 

K posteľným krepovým obliečkam doporučujeme používať kvalitné posteľné plachty

 

Posteľné obliečky Exclusive

 

 

Posteľné prádlo Exclusive

 

Obliečky Exclusive – vznikajú na objednávku firmy GRENO v spolupráci so známou portugalskou projektantkou a dizajnérkou, ktorá spolupracuje s renomovanými interierovými štúdiami špecializujúcimi sa na posteľné obliečky v západnej Európe. Dôkladný prieskum nášho trhu s dôrazom na štylistiku, priniesol ovocie. Bola vytvorená neopakovateľná a jedinečná kolekcia skladajúca sa z 13 prác, ktoré najviac odrážajú aktuálne trendy a preferencie našich klientov. Najväčšiou prednosťou obliečok exclusive je ich dizajn, dokonalosť v každom detaile a kvalita, ktorú ťažko na našom trhu nájsť. Bavlnený satén o hustote 300 TC !!! bol vyrobený z egyptskej česanej priadze, ktorá prešla procesom mercerizacie, čo výrazne ovplyvnilo trvanlivosť i vzhľad a hlbový lesk samotného materiálu. Pre náročnú klientelu firma GRENO doplnila túto kolekciu exclusive o farebné ladiace posteľné plachty v rozmere 200x220 cm, ktoré dokonale farebne ladia s týmito posteľnými obliečkami.

 

K posteľným obliečkam Exclusive doporučujeme používať kvalitné posteľné plachty

 

 

 

 

Posteľné obliečky do detskej postieľky

 

V tejto sekcii nájdete kvalitné posteľné obliečky určené pre deti do detskej postieľky. Ponúkame vám široký výber detských obliečok. Na posteľné obliečky s detským motívom do detskej postieľky bola pri výrobe použitá 100% bavlna.

 

 

 

 

 

Posteľné obliečky Twins - bavlnený satén/perkal

 

Posteľné obliečky Twins, to je decentná koloristika a delikátne dezény. V slnci vykúpaná Andalúzia, stúpajúce bublinky Šampanii, chladná a surová Normandia a očarujúce Provensálsko. To je spojenie príťažlivosti regiónov s mäkkosťou tkanín. Bavlna najvyššej kvality, jej dokonalé spracovanie a precízna úprava tkaniny v každom detaile s istotou uspokojí jej užívateľov. Dvojstranný vzor umožňuje doladiť posteľ nálade i počas dňa. Twins sú ideálne posteľné obliečky pre tých, ktorý dokážu oceniť diskrétnu eleganciu a vysokú kvalitu delikátneho saténu a zaujímavého perkalu.

 

K posteľným obliečkam Twins doporučujeme používať kvalitné posteľné plachty

 

 

 

Posteľné obliečky jednofarebné - bavlnený satén

 

Kvalitné posteľné prádlo. Posteľné prádlo jednofarebné - to sú posteľné obliečky bez vzoru a sú komplet v jednej farbe. Použitý materiál pre jednofarebné posteľné obliečky je kvalitný bavlnený satén.

Kvalitné posteľné prádlo nemusí mať mnoho farieb. Jednofarebné posteľné prádlo je toho dôkazom.

Jednofarebné posteľné obliečky ponúkame v rôznych rozmeroch, od veľkosti na klasickú posteľ (1x70x90/1x140x200cm) až po francúzsky rozmer (2x70x90/1x210x240cm)
 

Tiež k jednofarebnému posteľnému prádlu si v našom e-shope kúpite aj kvalitné posteľné plachty, jednofarebné. 

 

Bambusové posteľné prádlo

 

Vyskúšajte si raz ľahnúť do bambusového posteľného prádla  už nikdy nebude chcieť iné.
Bambus (bamboo) je materiál 21.storočia. Voľne rastúci bambus nie je nijak chemicky ošetrovaný, preto zaručuje veľmi dobré antialergické vlastnosti. Bambusové posteľné prádlo obsahuje 60% bambusového vlákna a 40% česanej egyptskej mako bavlny. Tieto vlákna sa vyrábajú z bambusov, ktoré rastú v tropických oblastiach a obsahujú zložku nazývanú „bamboo kun“ , ktorá má prirodzené antibakteriálne a bakteriostatické vlastnosti aj pre posteľné prádlo. Tieto rastliny chránia pred baktériami a plesňami. Bambusové posteľné prádlo je hodvábne jemné na dotyk a je jemnejšie ako posteľné prádlo z bavlneného saténu. Ďaľšou výhodou bambusového posteľného prádla je mimoriadna priedušnosť(ideálne na horúce letné dni), no zároveň nižšia tepelná vodivosť( príjemný chladivý pocit),výborné termo vlastnosti a dlhá životnosť. Údržba bambusového posteľného prádla je veľmi jednoduchá. Posteľné prádlo sa musí prať pri 40 stupňoch a stačí ho len jemne prežehliť.


K bambusovému posteľnému prádlu doporučujeme používať kvalitné posteľné plachty jersey.

Obliečky s vlastným motívom

Obliečky s vlastným motívom

Posteľné obliečky s vlastným motívom

Chcete mať doma originálne posteľné obliečky s vlastnou fotografiou?

Zašlite nám Vašu fotku vo veľmi dobrom rozlíšení mailom na adresu: info@gabonga.sk alebo na CD na našu kontaktnú adresu a my Vám ju natlačíme na kvalitný bavlnený satén. Ide o vysoko kvalitnú digitálnu tlač. Po zaslaní fotografie Vám potvrdíme, či je možné ju použiť na tlač. Budete tak mať originálny darček pre svojich blízkych. Môže to byť čokolvek - deti, rodina, zvieratká. Jedinou podmienkou je fotografia fotená za denného svetla vonku, nie v miestnosti.

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info