Kvalitné posteľné prádlo

 

Návliečky-Obliečky

 

Našim cieľom je uspokokovať vaše potreby prostredníctvom kvalitného posteľného prádla pre deti i dospelých v podobe posteľných návliečok, obliečok, Posteľné prádlo je vyrobené predovšetkým z kvalitnej 100% bavlny  a prevažne v úprave bavlnený satén. Vybrať si môžete z množstva farebných kombinácií obliečok a v rôznych rozmeroch. Pre náročných zákazníkov máme v ponuke aj luxusné posteľné prádlo z tej najkvalitnejšej bavlny. Radosť môžete urobiť svojim blízkym aj návliečkymi na mieru s vlastným motívom.  

Informácie o obliečkach - klikni sem.

 

Nakupuj tu: Návliečky-Obliečky pre deti i dospelých

 

 

Posteľné plachty, posteľné prestieradlá

Posteľné plachty, posteľné prestieradlá

Posteľná plachta je súčasťou každej postele. Posteľnú plachtu si môžete vybrať v troch prevedeniach:

  • Posteľná napínacia plachta Jersey
  • Posteľná napínacia plachta Frote
  • Posteľná plachta saténová

Posteľné prestieradlo od firmy GRENO, to je GARANCIA dobrého spánku a komfortu používania. Ponúkame aj posteľné plachty do malej postieľky pre deti.

 

Viac tu: Posteľné plachty. Jersey, Frote, Saténové

Uteráky a osušky

Uteráky a osušky

Uteráky, osušky, sady uterákov, detské osušky, plážové osušky....

Vysoká gramáž uterákov a osušiek v kombinácii s tou najkvalitenjšou bavlnou dodajú vášmu bytu či domu život. Ponuku uterákov a osušiek dopĺňaju aj detské osuška a plážové osušky.

 

Viac tu: Uteráky a osušky, detské osušky, plážové osušky

 

Dekoračné návliečky na malé vankúšiky

Dekoračné návliečky na malé vankúšiky

Návliečky na vankúšiky - v ponuke máme návliečky na dekoračné vankúše, ktoré vám skrášlia váš dom alebo byt. Na výber máte z cca. 50 vzorov dekoračných návliečok.

 

Viac tu: Dekoračné obliečky na malé vankúšiky

 

 

 

 

Deky a prehozy

Deky a prehozy

Prehozy a deky sú vyrobené z prírodného vlákna (bavlny) najvyššej kvality, vďaka ktorým majú skvelé užívateľské vlastnosti. Jednoduchá údžba - možnosť prania v domácich podmienkach, tak jednofarebných, ako i vzorovaných a farebných prehozov. Kvalitná deka alebo prehoz môžu byť pekným i funkčným doplnkom do každej domácnosti a spláľne. Nechajte sa inšpirovať kvalitou.

 

Viac tu: Deky a prehozy

 

Malé vankúše

Malé vankúše

Malé vakúšiky vhodné ako darček s rôznymi motívami. Vankúšiky sú malých rozmerov a niektoré malé vankúše v tme svietia po tom, čo ich necháte istý čas na priamom svetle. Vankúšiky sú vhodnou dekoráciou detskej izby.

 

Viac tu: Dekoračné vankúšiky

 

 

 

 

www.eshopmonitor.sk

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info