Novinky

Novinky z www.gabonga.sk

Pravideľné novinky a trendy pre obliečky, návliečky, plachty, deky, uteráky a osušky nájdete tu:

NOVINKY

 

 

Inšpirácie, ako si zariadiť modernú obývačku!

Inšpirácie, ako si zariadiť modernú obývačku! Zariaďujete bývanie? Obývačka je miestnosť, v ktorej sa často zdržiava celá rodina. Samozrejme, každý si v nej preto chce vytvoriť čo najpohodovejšiu a najútulnejšiu atmosféru. Ako si moderne zariadiť obývačku? Aké farby a štýly zvoliť, aby sme v obývačke dosiahli nadčasový a trendy vzhľad? Inšpirujte sa našimi nápadmi. Vankúšiky, prehozy, tapety či závesy dokážu urobiť s dizajnom v obývačke zázraky!

Čítajte viac...

Saténové posteľné návliečky - vyšívané

Obľúbené modely MICHELLE a NATALIE z kolekcie „vyšívané z perkalu“, boli tiež prevedené do saténu.
 

Od augusta roku 2011 sa uviedla na trh nová kolekcia posteľnej bielizne „Vyšívané saténové návliečky“. V tejto kolekcii nájdete napr. vzor JULIETTE, ktorá je kombináciou zrelých sliviek s éterickými ružami. Posteľné návliečky TEREZA lahodia klasicky béžovo-hnedo a CARLA Vás okúzli kombináciou horkej čokolády a dozretých pomarančov.
Obľúbené modely MICHELLE a NATALIE z kolekcie „vyšívané z perkalu“, boli tiež prevedené do saténu.

Kolekcia posteľnej bielizne vyžaruje zmyselnosťou a teplom. Značkový, jemný a hladký 100% bavlnený satén zdobený rafinovanou geometrickou alebo kvetinovou výšivkou je pre tých, ktorí ocenia sofistikovanú eleganciu. Posteľné návliečky sú príjemné na používanie a atestovaný zips zaisťuje komfortné používanie

 

Návliečky nakupujte tu: Posteľné návliečky saténové vyšívané

 

 

 

 

Posteľné obliečky - Prémium satén

Luxusný PREMIUM SATÉN Vám prinášame ako úplne nový výrobok. Posteľné obliečky sú vyrobené z najjemnejšej a najkvalitnejšej egyptskej MAKO bavlny. Použitá priadza 50 NE nemá na svetovom trhu konkurenciu.
Oproti priadzi bežného bavlneného saténu 40 NE, ktorý je štandardom v EU, je svojou kvalitou o triedu vyššie. S týmto výrobkom budete maximálne spokojní, preto Vám ho jednoznačne doporučujeme !

 

Posteľné obliečky majú zipsový uzáver a sú od výrobcu Matějovský.

Všetky výrobky značky Matějovský sú certifikované Textilným skušobným ústavom v Brne, čo Vám zaručuje tú najlepšiu kvalitu. Práve táto kvalita a moderný dizajn sú dôvodom neustáleho rastu záujmu o posteľné obliečky značky Matějovský, s ktorou majú skúsenosti milióny zákazníkov v celej Európe.

 

Nakupujte tu: Luxusné posteľné obliečky - Premium satén

 

 

 

 

Prikrývky a vankúše v ponuke

Antialergické prikrývky a vankúše

 

Ponúkame vám prikrývky a vankúše vysokej kvality, ktoré vám zabezpečia zdravý a pohodlný spánok. Prikrývky a vankúše sú vyrobené zo surovín najvyššej kvality a šetrné k životnému prostrediu. Prikrývky a vankúše štandardných rozmerov sú antialergické
 

Viac tu: Prikrývky a vankúše

 

 

Nakupuj bezpečne v našom e-shope

S radosťou Vám môžeme oznámiť, že nášmu e-shopu www.gabonga.sk bol dňa 26.8.2010 udelený certifikát Nakupuj bezpečne.

 

Takto sa e-shop www.gabonga.sk zaradil medzi internetové obchody, ktoré garantujú svojim zákazníkom bezpečné nakupovanie. Tento certifikát je zárukou, že www.gabonga.sk spĺňa všetky právne predpisy stanovené zákonom ako aj prísne pravidlá dané platnou legislatívou a nariadeniami Európskej komisie ako i samotnými potrebami trhu.

 

Týmto získavate záruku, že Váš nákup kvalitnej posteľnej bielizne u nás je overený a bezpečný.

 

Viac info na: www.gabonga.sk
 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info